Телевізор LG 75UN71006LC
Телевізор LG 75UN71006LC
Особливості
Рік випуску 2020
Чотирьохядерний процесор 4K
Технологія LG ThinQ
Технологія AI Recommendation
Батьківський режим
Перегляд в FILMMAKER MODE 10 режимів (Яскравий, Стандартний, Еко, Кіно, Спорт, Ігри, HDR Ефект, Technicolor Expert, (ISF)
Експерт (Світла кімната), (ISF) Експерт (Темна кімната))
Режим готелі
Мовна підтримка / OSD Language: 37 мов
Бездротовий інтерфейс
Bluetooth
З Wi-Fi
ТВ-тюнер
2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Роз'єми (порти)
3 x HDMI
2 х USB
CI слот
Оптичний вхід
Компонентний вхід
Композитний вхід (AV)
Антенний вхід
Антенний вхід (супутниковий)
LAN
Підтримка сервісів
Інтернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоди, Twitter, Netflix, Vimeo
Аудіосистема
Вихідна потужність: 20 Вт
Система динаміків: 2.0
Звукова система: Технологія Ultra Surround
Енергоспоживання
У режимі очікування: 0.5 Вт
Функція енергозбереження
VESA
600x400 мм
Комплектація
Телевізор LG 75UN71006LC
Пульт дистанційного керування
Кабель живлення
2 батарейки АА
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 75 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | webOS |
| Тип підсвічування: | DLED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 50 Гц |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | Ultra Surround |
| Розмір без підставки: | 169.3х97.8х8.8 см |
| Розмір з підставкою: | 169.3х104.8х34.5 см |
| Вага без підставки: | 34.6 кг |
| Вага з підставкою: | 35.4 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |










