Телевізор LG 86NANO906NA
Телевізор LG 86NANO906NA
Особливості
Рік випуску 2020
Технологія LG ThinQ
Інтелектуальне розпізнавання голосу
Технологія AI Recommendation
Батьківський режим
Підтримка Dolby Atmos
Перегляд в FILMMAKER MODE 10 режимів (Яскравий, Стандартний, Еко, Кіно, Спорт, Ігри, HDR Ефект, Technicolor Expert, (ISF) Експерт (Світла кімната), (ISF) Експерт (Темна кімната))
Технологія Apple HomePod
Режим готелі
Мовна підтримка / OSD Language: 37 мов
Бездротовий інтерфейс
Bluetooth
З Wi-Fi
ТВ-тюнер
2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
Роз'єми (порти)
4 x HDMI
3 х USB
CI слот
Оптичний вхід
Компонентний вхід
Композитний вхід (AV)
Антенний вхід
Антенний вхід (супутниковий)
LAN
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
Технологія Nano Color
Аудіосистема
Вихідна потужність: 40 Вт
Система динаміків: 2.2
Система динаміків: 2.2
Cабвуфер: 2 x 10 Вт
Динаміки: 2 x 10 Вт
Підтримка Dolby Atmos
Алгоритм обробки голосу (Clear Voice): Clear Voice III
Передача потокового музики з мобільного пристрою на ТБ (Android / iOS)
Енергоспоживання
У режимі очікування: 0.5 Вт
Функція енергозбереження
Датчик освітлення
VESA
600x400 мм
Комлектация
Телевізор LG 86NANO906NA
Пульт дистанційного керування Magic remote MR20
Кабель живлення
2 батарейки АА
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 86 дюйма |
| Тип телевізора: | OLED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | webOS |
| Тип підсвічування: | DLED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 120 Гц |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | DOLBY ATMOS |
| Розмір без підставки: | 192.6x110.6x7.3 см |
| Розмір з підставкою: | 192.6x116.5x36.1 см |
| Вага без підставки: | 52 кг |
| Вага з підставкою: | 52.7 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |






