Телевізор Xiaomi Mi TV Q1 75
код товару: 13185
Телевізор Xiaomi Mi TV Q1 75
Особливості
MediaTek MT9611
CPU: Quad-core, up to 1.5GHz
GPU: Mali G52 MP2
RAM: 2GB
Зберігання: 32GB
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T2
Додаткові роз'єми (порти)
2 x HDMI
2 x USB
Ethernet-LAN ??RJ-45
Композитний вхід
Роз'єм для навушників
Цифровий аудіовиход (оптичний) S/PDIF
Технології
Bluetooth
HDR
WI-Fi
Підтримувані формати
Відео: AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9/VC1, MPEG1/2/4
Аудіо: Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM / LPCM / ADPCM, MPEG-I / MPEG-II / MPEG-2.5
Зображення: PNG, Gif, JPG, Bmp, Tif
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Підставка
Керівництво
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 75 дюйма |
| Тип телевізора: | QLED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android 10.0 |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | Dolby Audio |
| Розмір без підставки: | 167.35х7.92х96.98 cм |
| Розмір з підставкою: | 167.35x36.89x102.99 см |
| Вага без підставки: | 31.1 кг |
| Вага з підставкою: | 33.3 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |





