Очищувач повітря Samsung AX40R3030WM
Очищувач повітря Samsung AX40R3030WM
Додатково
Подбайте про якість повітря навколо вас і вашої родини, позбудьтеся від небезпечних забруднювачів завдяки ефективності 3 фільтрів. Фільтр попереднього очищення вловлює більші частки пилу, а дезодоруючий фільтр з активованим вугіллям видаляє шкідливі гази *. Потім сверхточная система фільтрації HEPA видаляє до 99,97% часток пилу
Перевіряйте рівень забруднення повітря більш інтуїтивно зрозумілим способом. Датчики газу та пилу контролюють якість повітря і автоматично регулюють режим роботи. Чотириколірний індикатор показує, наскільки чистий повітря, а світловий індикатор повітря показує його стан. Завдяки цьому ви можете перевірити чистоту повітря навіть на відстані.
Виконання преміум класу
Створіть будинку розслабляючу і затишну атмосферу. Очищувач повітря має стильний і функціональний дизайн, удостоєний нагороди IF Design Award в 2017 році. Це елегантне пристрій із закругленими лініями оснащено системою Air Sensing Light, яка м'яко освітлює кімнату. Завдяки вбудованій ручці очищувач легко переноситься в інше місце.
Передній вхід / фільтр 2-в-1
Насолоджуйтесь набагато простіший роботою. Передній повітрозабірник означає, що вам не потрібно переміщати пристрій для очищення або заміни фільтрів. Миється попередній фільтр вимагає тільки періодичного очищення. Система фільтрації HEPA * 2-в-1, яка включає надтонкий пиловий фільтр і дезодоруючий фільтр з активованим вугіллям, легко замінити.
Режими: автоматичний і нічний / Таймер
Ви можете очищати повітря в будинку найбільш зручним для вас способом. В автоматичному режимі очисник автоматично виявляє домішки і регулює потужність відповідно до рівня домішок. Завдяки цьому він видаляє їх ефективним і економічним способом, і вам не потрібно турбуватися про налаштування. У нічному режимі ви і ваша сім'я можете спати без будь-яких перешкод - затемнений дисплей і низький рівень звуку (всього 20 дБ (A)) забезпечать вам комфорт під час відпочинку.
Спосіб установки: Портативний
Таймер
Сенсорне управління
Режим AUTO
Режим SLEEP
Датчик забруднення фільтра
Clean (Mood) Lighting
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Очищувач повітря |
| Методи очищення: | PRE фільтр, дезодоруючий фільтр, HEPA фільтр |
| Основні функції: | Очищення повітря |
| Площа обслуговування: | 40 кв.м |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 64x35x35 см |
| Вага: | 9 кг |
| Споживана потужність: | 40 Вт |










