Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2522 SANTORINI
Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2522 SANTORINI
Особливості
Ідеальний вибір: красиво і просто
Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку
Мультифункціональна кнопка
Продуктивність по зволоженню 250 мл/год
Оптимальний обсяг бака 2.2 л
Автоматичне вимкнення при порожньому баку
Поворотний носик розпилювача пара
Індикація і автоматичне відключення при відсутності води.
Комплектація
Зволожувач повітря
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Ультразвуковий зволожувач |
| Основні функції: | Зволоження повітря |
| Площа обслуговування: | 30 кв.м |
| Продуктивність | 250 мл/г |
| Дисплей: | Немає |
| Ємність резервуара для води | 2.2 л |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 20.8х16.8х24.8 см |
| Вага: | 0.86 кг |
| Споживана потужність: | 22 Вт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |



