М'ясорубка Edler EDMG-1006
М'ясорубка Edler EDMG-1006
Особливості
Захист від перегріву
Ручка для перенесення
Прогумовані ніжки
Перфоровані диски для фаршу
Диск з діаметром отворів 5 мм
Диск з діаметром отворів 7 мм
Додаткові насадки
Шнековий соковитискач для томатів і ягід
Насадка для терки і шинкування
Насадка для ковбас
Двосторонній ніж
Насадка "Кеббе"
Комплектація
М'ясорубка
Завантажувальний лоток
Насадки
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Максимальна потужність: | 1400 Вт |
| Кіл-сть швидкостей: | 1 |
| Продуктивність: | 1.7 кг/хв |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Реверс: | Так |
| Грати в комплекті: | 2 |
| Завантажувальний лоток: | Так |
| Колір: | Білий з блакитним |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 3.32 кг |
| Габарити: | 33x32x26 см |






