Кондиціонер Hoapp HSC-HA34VA/HMC-HA34VA
код товару: 12169
Кондиціонер Hoapp HSC-HA34VA/HMC-HA34VA
Особливості
Захист від грибків і плісняви
Захист від обдування холодним повітрям
Захист від обмерзання зовнішнього блоку
Захист компресора
Електромагнітна сумісність
Знімна панель внутрішнього блоку
Діаметр трубопроводу (рідина): 6.35 мм (1/4")
Діаметр трубопроводу (газ): 9.52 мм (3/8")
Охолодження: 3.25 кВт
Теплопродуктивність: 3.4 кВт
EER/COP: 2.8/3.2 кВт
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Таймер
Старт при низькій напрузі
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | EDGE |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.053/1.15 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27.4х84.8х18.9 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х77.6х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





