Кондиціонер Kaisai KLW–24HRHI\KLWB-24HRHO
код товару: 14105
Кондиціонер Kaisai KLW–24HRHI\KLWB-24HRHO
Особливості
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ICE |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.13/2.42 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 33.6x108.3x24.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.6 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 67.3x89x34.2 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 43.9 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |


