Кондиціонер Samsung AR09TXHQASINUA

код товару: 12067
Кондиціонер Samsung AR09TXHQASINUA
Особливості
4-полюсний інверторний компресор
Тип фреону: R32
Охолодження Fast Cooling
Функція 2-Way Auto Swing
Охолодження: 2.6 кВт
Теплопродуктивність: 2.9 кВт
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-22 ° C)
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Basic |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.77/0.75 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5x80.5x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.1 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 49.5x72x27 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.2 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





