Кондиціонер Samurai SMA-07HRDN8T
код товару: 19118
Кондиціонер Samurai SMA-07HRDN8T
Особливості
3-х хвилинна функція захисту
Функція 'Anti-Cold Air'
Анти-корозійне покриття теплообмінника
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Функція самодіагностики
Холодопродуктивність 2.1 кВт
Теплопродуктивність 2.2 кВт
Збільшений теплообмінник
Клас енергоефективності "A"
Фільтр тонкого очищення
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Авторозморожування
Функція “Anti-Cold Air”
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Elite |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.16 - 1.5/0.16 - 1.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.5x69.8x19 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 6.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 45.9х71.2х27.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 19 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |

