Телевізор LG 50QNED756RA
код товару: 14075
Телевізор LG 50QNED756RA
Особливості
Процесор α5 AI 4K Gen6
Дисплей QNED
ТВ-тюнер
Супутниковий, цифровий Т2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Бездротові можливості
Bluetooth, WI-Fi
Роз'єми (порти)
4 x HDMI, 2 x USB, 1 x Ethernet (Lan), 1 слот CI, 2 x Антенний вхід, 1 x Оптичний цифровий аудіовихід
Органи управління
Мультимедійний пульт, управління смартфоном, управління голосом
Функції
Upscaling до 4K, Bluetooth
VESA 200 x 200
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Батарейки
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | webOS 23 |
| Тип підсвічування: | Edge LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | AI Sound Pro |
| Розмір без підставки: | 112х65.3х4.92 cм |
| Розмір з підставкою: | 112х71.8х25.7 cм |
| Вага без підставки: | 14 кг |
| Вага з підставкою: | 14.4 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Бренд Корея |





