Кондиціонер Samurai SMA-18HRDN8T
Кондиціонер Samurai SMA-18HRDN8T
Особливості
3-х хвилинна функція захисту
Функція 'Anti-Cold Air'
Анти-корозійне покриття теплообмінника
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Функція самодіагностики
Холодопродуктивність 1.61-5.5 кВт
Теплопродуктивність 1.45-6.5 кВт
Збільшений теплообмінник
Клас енергоефективності "A"
Фільтр тонкого очищення
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Авторозморожування
Функція “Anti-Cold Air”
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Elite |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.42 - 2.5/0.42 - 2.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.4x91x20.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.9x79.5x30.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 24.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |


