Пральна машина LG F2Y2NS3WE
Пральна машина LG F2Y2NS3WE
Особливості
Тип двигуна: Inverter Direct Drive
Функція прання парою Steam
Технологія підбору алгоритму рухів барабану 6 Motion
Інтелектуальні функції LG ThinQ (Wi-Fi)
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Кількість ребер барабана: 6
Матеріал ребер барабана: Неіржавна сталь
Тип ребер барабана: прямі
Розташування ребер барабана: в шаховому порядку
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Матеріал ТЕНу: Спеціальний сплав нікелюмід
Технологія контролю напруги (174-400 В)
Система контролю піноутворення
Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань
Програми прання
Бавовна
Еко 40-60
Змішані тканини
Повсякденне прання
Делікатне прання
Ручне прання/Шерсть
Спортивний одяг
Очистити барабан
Швидка 30
Моя програма
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.45 кВт/ч |
| Smart-управління: | Так |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 39 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 10 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 58 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |





