Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-C48NK2/CH-U48NM2
Особливості
Довговічний фільтр, що миється
Компактний розмір
Дренажний насос
Стильний дизайн
Малошумним вентилятором
Функція автоматичного розподілу повітря в режимі SWING (управління повітряним потоком за допомогою жалюзі)
Функція самодіагностики (швидке знаходження можливих несправностей, зниження часу і витрат на їх усунення)
Функція автоматичного захисту від перепадів напруги
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 140 кв.м |
| Тип: | Касетна спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 4.9/4.8 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х85х85 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 34 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 110х112х44 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 103 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |










