Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-C60NK2/CH-U60NM2
код товару: 00879
Особливості
Компактні габарити
Малошумний вентилятор
Довговічний фільтр, що миється
Дренажний насос
Автоматичний розподіл повітря в режимі Swing
високоефективний теплообмінник
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Багаторівневий захист системи
Інтелектуальна розморожування
Можливість вибору датчика температури внутрішнього повітря для управління.
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 175 кв.м |
| Тип: | Касетна спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 5.2/5.3 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29x84x84 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 37 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 135x98x41 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 118 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

