Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-F24NK2/CH-U24NK2
код товару: 00886
Особливості
Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
Дисплей на внутрішньому блоці є
Дистанційне керування є
Максимальна довжина труб 30 м
Максимальний перепад висот між блоками 15 м
Мінімальна t для режиму обігріву -15 ° C
Мінімальна t для режиму охолодження -15 ° C
Тип холодоагенту R-410A
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип установки внутрішнього блоку: | Напольно-стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Напольно-стельовий |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.59/2.61 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 66.5х120х23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 33 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 39.5х95.5х70 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

