Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-IF36NK4/CH-IU36NM4 Inverter
код товару: 00906
Особливості
Автоматичний розподіл повітря в режимі Swing
Самодіагностика основних блоків і режимів кондиціонера
Тиха робота вентилятора внутрішнього блоку
Довговічний фільтр, що миється
Ефективна тепловіддача
Багаторівневий захист системи
Інтелектуальна розморожування
Компактні габарити
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Напольно-стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 105 кв.м |
| Тип: | Напольно-стельовий |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.32/3.12 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +48°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 70x142x24.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 48 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 44х100.7х110 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 98 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

