Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-F60NK2/CH-U60NM2
код товару: 00889
Особливості
Автоматичний розподіл повітря в режимі Swing
Самодіагностика основних блоків і режимів кондиціонера
Тиха робота вентилятора внутрішнього блоку
Довговічний фільтр, що миється
Ефективна тепловіддача
Багаторівневий захист системи
Інтелектуальна розморожування
Компактні габарити
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Напольно-стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 175 кв.м |
| Тип: | Напольно-стельовий |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 5.45/5.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 66.5x157x23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 46 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 135x98x41 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 118 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

