Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-ID60NK4/CH-IU60NM4 Inverter
код товару: 00902
Особливості
Довговічний фільтр, що миється
Ефективну тепловіддачу внутрішнього блоку
Функцію захисту від неправильного підключення електроживлення
Довжину трубопроводу до 50 м
Компактні габаритні розміри
Дренажний насос
малошумний вентилятор
Функцію самодіагностики (швидке знаходження можливих несправностей, зниження часу і витрат на їх усунення)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 175 кв.м |
| Тип: | Канальний |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 4.57/5.6 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +48°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 75х134х35 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 57 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.7х108.5х136.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 126 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

