Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA-NG (WI-FI)
Особливості
Тип фреону: R32
Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS)
Технологія «I-Action»
функції
Функція "I FEEL"
Таймер
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-25 ° C)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 65 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.62/1.63 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 53.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |






