Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA (WI-FI)
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA (WI-FI)
Особливості
Клас енергоефективності: А +++
Вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування
Технологія G-Matrik
Діаметр рідинної магістралі: 6,38/1/4 "мм/дюйм
Діаметр газової магістралі: 12,7/1/2 "мм/дюйм
Максимальний перепад висоти магістралі: 10 м
Максимальна довжина магістралі: 25 м
Режими роботи
Автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежим
Тип фреону: R410A
Рівень шуму, внутрішній блок 40 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок 55 дБ
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.73/1.56 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 53 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |






