Пральна машина LG F4J6TS1W
Особливості
Технологія Tag On (NFC для смартфонів)
Тип барабана: Бульбашковий
Тип управління: Dial+Touch
Обсяг барабана: 59 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей: 150°
Тип відкриття дверцят: Auto Door
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Мобільна діагностика SmartDiagnosis™
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Бережна прання
Видалення плям
Гіпоалергенна прання
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Темні тканини
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Швидка 30
Функції
Попереднє прання
Без складок
Опція "Додати білизна"
Функція прання парою Spa Steam®
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Очищення барабана
Інтенсивне прання
Стандартнe прання
Економія часу
Стандартний цикл полоскання
Полоскання +
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на інверторний двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.66 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х56 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай |







