Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXN-E2WF
Особливості
Технологія "Step-less Fan Control"
Технологія "I-Action"
інтелектуальне розморожування
Підігрів компресора і піддону
Регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку
Функція внутрішнього блоку
Виняток обдування холодним повітрям
Ширококутові жалюзі
Самодіагностика порушень роботи
Функції
Фільтрація повітря
Авторестарт
Таймер
Авторазморозка
Гарячий пуск
самодіагностика
Тип фреону: R410A
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.5/1.43 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.7х108.1х24.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 43.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |










