Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA6
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA6
Особливості
Нове покоління побутового теплового насоса , Класс А+++
Wired control – Можливість підключення дротового пульта
Dry contact – Можливість підключення сухого контакту
Self-cleaning IDU – Функція самоочищення внутрішнього блоку шляхом заморожування та послідовного нагріву
Plasma ion – CH-Ion filter, іонізатор
Left-right Indoor louver control – Керування жалюзі право-ліво з пульта
Additional filters – додаткові фільтри 7-sky
Робота на обігрів до -25* С
Продуктивність охолодження 7.1 кВт
Продуктивність обігріву 7.8 кВт
SEER (охолодження) 7.0 (А ++)
SCOP (обігрів) 4.2 (А +++)
Адаптований для роботи на тепло в північних країнах
інтелектуальне розморожування
Підігрів компресора і піддону
Інтелектуальна система авторестарта
Технологія "I-Action"
Безперебійна робота в діапазоні 96 - 260 В
Вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборежим
Функції
Дисплей
Таймер
Функція iFeel
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДК
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ARCTIC PLUS INVERTER WIFI R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.03/2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 66х95.8х40.2 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 41.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |



