Кондиціонер Daikin FTXJ25MW/RXJ25M
код товару: 00289
Режими роботи: Автоматичний режим, Вентиляція, Обігрів, Осушення, Охолодження, Режим сну, Турборежим
Додаткові фільтри: Повітряний фільтр
Функції: Фільтрація повітря, авторестарт, таймер, самодіагностика
Охолодження: 3 кВт
Теплопродуктивність: 4.7 кВт
Потужність при охолодженні: 1.34 кВт
Потужність при обігріві: 0.82 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку: 19-38 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку: 43-47 дБ
Мінімальний рівень шуму: До 20 дБ
Тип хладогенту: R32
60 місяців офіційної гарантії від виробника
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.82/1.34 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.3х99.8х21.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х76.5х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 33 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |


