Кондиціонер Haier AS20TADHRA-CL/1U20YEEFRA
код товару: 13860
Кондиціонер Haier AS20TADHRA-CL/1U20YEEFRA
Особливості
Холодопродуктивність 2.05 кВт
Теплопродуктивність 2.8 кВт
Клас енергоефективності: А++/+А
Технологія Self-clean (метод виморожування теплообмінника, видалення шкідливих мікроорганізмів, очищення випарника до 99.9%)
Захист компресора
Електричний нагрівач у зовнішньому блоці 9К
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборіжим
Функції
Дисплей
Таймер
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Tibio Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.63/0.81 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х82x19.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.4 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.4х70x24.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |



