Кондиціонер Daikin FTXJ50MS/RXJ50M
код товару: 00292
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
очищення повітря
Нічний
Турборежим
Тип фреону: R32
Охолодження: 5.5 кВт
Теплопродуктивність: 7 кВт
Дисплей на внутрішньому блоці: Немає
Споживана потужність обігрів / охолодження: 2,12 / 1.95 кВт
ровень шуму, внутрішній блок: 32/47 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 48 дБ
Додаткові фільтри: повітряний фільтр
Функції: Фільтрація повітря, авторестарт, таймер, самодіагностика
60 місяців офіційної гарантії від виробника
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.95/2.12 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Сріблястий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.3х99.8х21.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 73.5х82.5х30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 44 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |

