Кондиціонер Daikin FTXP71K3/RXP71K3
код товару: 00318
Мінімальний рівень шуму (внутрішній блок): 33 дБ
Максимальний рівень шуму (внутрішній блок): 46 Дб
Максимальний рівень шуму (зовнішній блок): 62 Дб
Тип фреону: R-32
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
очищення повітря
Нічний
Турборежим
60 місяців офіційної гарантії від виробника
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.57/2.69 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5х99х26.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 73.4х87х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 56 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

