Кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
код товару: 00266
Особливості
Титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр Daikin
Режим комфортного розподілення повітря
Зміна вертикального положення заслінок
Тип фреону R410A
Охолодження: 3.3 кВт
Теплопродуктивність: 3.5 кВт
Споживана потужність при охолодженні: 0.99 кВт
Споживана потужність при обігріві: 0.93 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку: 41 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку: 62 дБ
Мінімальний рівень шуму: Понад 33 дБ
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Економія електроенергії
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.93/0.99 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.3х77х21.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х65.8х27.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 29 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




