Кондиціонер Daikin FTXM60M/RXM60M9
код товару: 00303
Особливості
Тип фреону: R32
Охолодження: 6 кВт
Теплопродуктивність: 8 кВт
Споживана потужність при охолодженні: 2.4 кВт
Споживана потужність при обігріві: 2.3 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку: 33/46 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку: 44/48 дБ
Датчик присутності в приміщенні, перехід в енергозберігаючий режим при порожній кімнаті
Функції
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
60 месяцев официальной гарантии от производителя
*Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 60 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.3/2.4 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х104х29.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 73.5х82.5х30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 44 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |



