Кондиціонер Daikin FTXP35L/RXP35L
код товару: 00313
Особливості
Тип фреону R32
Можливість управління через Wi-Fi (додаткова опція)
Охолодження: 3.8 кВт
Теплопродуктивність: 4.8 кВт
Споживана потужність при охолодженні: 0.85 кВт
Споживана потужність при обігріві: 0.99 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку: 20-39 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку: 46 дБ
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-15 ° C)
Функції
Фільтрація повітря
Авторестарт
Таймер
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.99/0.85 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.6x77x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x76.5x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 32 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


