Кондиціонер Daikin FTXS20K/RXS20L3
Особливості
Тип фреону R42
Настінний побутовий кондиціонер Daikin Shira FTXS20K/RXS20L3 прекрасно підходить як для охолодження, так і для обігріву приміщень нашого кліматичного поясу
Охолодження становить (хв. ~ Ном. ~ Макс.) 1.3~2.0~2.6 кВт, теплова потужність (хв. ~ Ном. ~ Макс.) -1.3~2.5~3.5 кВт.
Кондиціонер здатний підтримувати комфортний мікроклімат на площі до 20 кв.м
Енергоспоживання становить 0.43 кВт в режимі охолодження і 0.53 кВт в режимі нагріву
Лаконічний сучасний дизайн дозволяє легко вписати внутрішній блок практично в будь-який інтер'єр
Мінімальний рівень шуму (рівень звукового тиску всього 19 дБА)
Онлайн контролер дозволяє управляти кондиціонером через інтернет або локальну мережу
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.43/0.53 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 78x28.9x21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x76.5x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



