Кондиціонер Electrolux EACS-24HF/N3_18Y
код товару: 00504
Кондиціонер Electrolux EACS-24HF/N3_18Y
Особливості
Охолодження 6.2 кВт
Теплопродуктивність 6.7 кВт
Вишуканий дизайн
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в приміщенні (+8°С)
Низький рівень шуму
Самодіагностика
Автоматичне розморожування
Турбо-режим
Автоочищення
Авторестарт
Гарячий старт
Нічний режим
Функція I-Feel
Прихований дисплей
Захист від перепаду напруги
EER Class A
Стабільна робота до -7°С
Таймер на 24 години
Фільтри тонкої очистки в комплекті (6 ступенів фільтрації)
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Fusion PRO |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.8/1.9 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.7x101.3x22.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 68x91.3x37.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

