Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HFE/N3
Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HFE/N3
Особливості
Охолодження 7 кВт
Теплопродуктивність 7.3 кВт
Технологія Super DC Inverter
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в приміщенні (+8°С)
Низький рівень шуму
СамодіагностикаАвтоматичне розморожування
Турбо-режим
Автоочищення
Авторестарт
Гарячий старт
Нічний режим
Функція I-Feel
Стабільна робота в діапазоні 160-264В
SEER Class A++
SCOP Class A+++
Стабільна робота до -22°С
Таймер на 24 години
Фільтри тонкої очистки в комплекті (6 ступенів фільтрації)
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Fusion EVO DC Inverter R410 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.9/2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 33.5х108х22.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12.9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70.2х84.5х36.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 49.2 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




