Кондиціонер Haier AS12TB3HRA/1U12TR4ERA
код товару: 12677
Кондиціонер Haier AS12TB3HRA/1U12TR4ERA
Особливості
Холодопродуктивність 3.4 кВт
Теплопродуктивність 3.6 кВт
Коефіцієнт EER: 3.21
Коефіцієнт COP: 3.65
Витрата повітря: 600 м. Куб/г
Напруга живлення: 1Ph, ~220V, 50Hz
Марка компресора: Panasonic
Функції
Режим дбайливого обдування
Режим «СОН»
Турбо режим
Режими роботи
Обігрів
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Tibio inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.99/1.06 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х86.5х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9.6 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х78х24.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 28 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



