Холодильник Whirlpool W7 811I K
Холодильник Whirlpool W7 811I K
Особливості
LED lighting
Регулюються ніжки
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з профілем, 2 шт.
Дверні кошики: 4 шт
Полиця для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Льодогенератор: Без льодогенератора
Кількість секцій у морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 104 л |
| Загальний обсяг: | 338 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 234 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 189 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 189x59.6x67.6 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 72 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (346 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |








