Кондиціонер Haier HSU-07HNM03/R2 HSU-07HUN203/R2
код товару: 13861
Кондиціонер Haier HSU-07HNM03/R2 HSU-07HUN203/R2
Особливості
Холодопродуктивність 2.1 кВт
Теплопродуктивність 2.1 кВт
Фреон R410A
УФ-лампа
Nano-Aqua генератор (високоефективний модуль очищення, іонізації і зволоження повітря)
Інтелектуальний повітряний потік
Супертихий до 23дБ(А)
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Функції
wi-fi управління (опція)
Повітряний фільтр
Захист від перепадів напруги
Нічний режим роботи
Самоочищення
Таймер 24 години
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Lightera оn/off |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.68/0.58 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х81x20.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9.6 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х78х24.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |

