Кондиціонер HITACHI RAK18PEC/RAC18WEC
Кондиціонер HITACHI RAK18PEC/RAC18WEC
Особливості
Видатна енергоефективність
Низький - рівень шуму
Чергове опалення - запобігає переохолодженню приміщення
Перезапуск - автоматичний запуск системи кондиціонера після перебоїв в електриці
Підвищена потужність - робота на максимальній потужності
Еко - обмежує споживання електрики
Вертикальна і горизонтальна регулювання жалюзі за допомогою пульта
Тижневий таймер - установка часу вкл і викл кондиціонера
Інформація - на дисплеї виводяться показники значення температури, енергоспоживання, аварії
Просушка випарника запобігає появі цвілі
Дистанційний пульт в комплекті
Фреон R-410а
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
При низькій температурі (<-15 ° C)
Турборежим
Економний
Фільтри тонкого очищення
Активний вугільний фільтр
Комплектація
Кондиціонер
Дистанційний пульт управління з батарейками
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ENTRY INVERTER |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.58/0.62 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х78х21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.1 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53x66x27.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26.1 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |







