Кондиціонер IDEA ISR-18-HR-SC1-DN8 HB
код товару: 13870
Кондиціонер IDEA ISR-18-HR-SC1-DN8 HB
Особливості
Тип фреону: R32
Охолодження: 5.9 кВт
Теплопродуктивність: 6.8 кВт
Компресор GMCC ROTARY DC
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Таймер: 24 години
3-х хвилинна функція захисту
Функція "Anti Cold Air"
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Автоматична робота жалюзі (в горизонтальній площині)
Функція самодіагностики
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Heating Belt |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.33/2.54 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32x97.2x21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5x88x34.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 33 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |


