Пилосос Samsung Anti-Tangle VC15K4136VL/UK
код товару: 01820
Пилосос Samsung Anti-Tangle VC15K4136VL/UK
Особливості
Регулювання повітряного потоку на трубці
Фільтр: НЕРА13
Турбинная технологія Anti Tangle - не дає пилу і сміттю забивати фільтр і перешкоджати проходженню повітря, що забезпечує постійну потужність всмоктування
Система фільтрації: Cycloneforce with Anti-Tangle Turbine
Насадки
Пол-ковер
Щілинна
Для ламінату/паркету/плитки
Насадка-щітка
Насадка для чищення м'яких меблів, текстилю
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 390 Вт |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 31.4х26.5х43.6 см |
| Колір: | Чорний/Помаранчевий |
| Країна виробник: | В'єтнам |





