Кондиціонер IDEA ISR-12HR-SA7-N1
код товару: 00106
Особливості
Тип фреону: R410A
Охолодження: 3.2 кВт
Теплопродуктивність: 3.4 кВт
Cамодіагностіка
Авторестарт
Антикорозійне покриття
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Осушення
Нічний
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.04/1.102 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.3х69x19.9 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 50х66.5х24 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




