Кондиціонер Mitsubishi MSZ-HJ71VA/MUZ-HJ71VA
Особливості
Енергоефективність класу А.
Функція економічного охолодження "Econo Cool".
Вбудований 12-ти годинний таймер автоматично вмикає та вимикає. Дискретність установки таймера становить 1 годину.
Автоматичне відновлення роботи після збою електроживлення (авторестарт).
Повнорозмірний антиоксидантний катехиновий повітряний фільтр з терміном служби 9 років.
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.44/2.33 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +46°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.5x92.3x25 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 84x88x33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |








