Кондиціонер IDEA ISR-30HR-SA7-N1
Особливості
Тип фреону: R410A
Охолодження: 7 кВт
Теплопродуктивність: 7.3 кВт
Cамодіагностіка
Авторестарт
Антикорозійне покриття
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Осушення
Нічний
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 85 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.02/2.18 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31х90х22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 69х80х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 44 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |









