Кондиціонер TCL TAC-18CHSAI/KA
код товару: 00758
Особливості
Компресор RECHI
функція SLEEP
Можливість відключення дисплея в процесі роботи
Рівень енергоефективності A
Функція "Авторестарт"
Інтелектуальний режим відтавання DEFROST
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Осушення
Нічний
Турборежим
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х90х20.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 76х76х25.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



