Кондиціонер Kentatsu KSGU61HZAN1/KSRU61HZAN1
Особливості
Охолодження: 24000 БТЕ/ч
Тип фреону: R410A
Теплопродуктивність: 24000 БТЕ/ч
Охолодження: 6.16 кВт
Теплопродуктивність: 6.2 кВт
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
функції
Енергоефективність А +++
Функція "комфортний сон"
Автоматичний перезапуск
Плавний пуск (до 5 ампер)
Робота при зниженій напрузі (до 187 Вольт)
Інтелектуальна розморожування
Самодіагностика і автоматичний захист
Блокування пульта
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 65 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.0/1.9 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.4х101.7х22.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 46 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |










