Кондиціонер Kentatsu KSGB26HFAN1/KSRB26HFAN1
код товару: 00658
Особливості
Функція "локальний мікроклімат" (в меcта розташування пульта ДУ встановлюються бажані параметри)
Функція запам'ятовування певних налаштувань
Режим Турбо
Нічний режим
Авторестарт системи з запуском останніх призначених для користувача параметрів
Теплий пуск
Таймер
Функція внутрішнього блоку
Самодіагностика
Захист зовнішнього блоку від корозії
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.82/0.77 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5х71.5х19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.2 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х70х27 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26.4 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


