Кондиціонер Kentatsu KSGMA26HFAN1/KSRMA26HFAN1
код товару: 00646
Особливості
Функція "Комфортний сон"
Функція температурної компенсації
Функція запам'ятовування положення заслінки
функція антистрес
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.82/0.77 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25х71.5х18.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 6.9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 50х70х27.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



