Кондиціонер Kentatsu KSGMA26HZAN1/KSRMA26HZAN1
код товару: 00662
Функції
Функція "Комфортний сон"
Режим Sleep
Функція температурної компенсації
Функція запам'ятовування положення заслінки
функція антистрес
Таймер
Автоматичний вибір режиму
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.8/0.91 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25х71.5х18.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 6.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5х77х30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26.6 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



