Кондиціонер Midea AF8-09N1C2-I/AF8-09N1C2-O (панель AF8)
- Немає в наявності
- Виробник: Midea
- Модель AF8-09N1C2-I/AF8-09N1C2-O (панель AF8)
- 18 018 ₴
Кондиціонер Midea AF8-09N1C2-I/AF8-09N1C2-O (панель AF8)
Особливості
Антикорозійне покриття
Легкомоющимся передня панель
Робота на обігрів пр низьких температурах до -15С
Функція запам'ятовування позицій жалюзі
Стильний сучасний дизайн внутрішнього блоку
Ефективне осушення
Висновок дренажу вліво і вправо
Охолодження при низьких температурах (для моделей 24)
Follow me AF8-07N1C2-I/AF8-07N1C2-O
Турбо-режим
Подвійна фільтрація: повітряний фільтр високої щільності і вугільний фільтр
Самочищення
Теплий пуск - захист від обдування холодним повітрям
Таймер 24-години
Авторестарт
Гідрофільні покриття теплообмінника
Самодіагностика
Нічний режим - режим комфортного сну
Фреон R410A
Охолодження 2.65 кВт
Теплопродуктивність 2.65 кВт
Режими роботи
Обігрів
Осушення
Охолодження
Підвищена продуктивність
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Forest |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.73/0.82 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5х71.5х19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 43.4х68.1х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 20 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |




