Кондиціонер Midea AG-07N8C2F-I/AG-07N8C2F-O
Кондиціонер Midea AG-07N8C2F-I/AG-07N8C2F-O
Особливості
Охолодження: 2.51 кВт
Теплопродуктивність: 2.93 кВт
Легко миється панель
Запобігання обдування холодним повітрям в режимі тепла
Функція Midea AC 1 Вт в режимі очікування
Антикорозійне покриття теплообмінника
Функція пам'яті положення жалюзі після виключення внутрішнього блоку
Світлодіодний дисплей
Виявлення витоку холодоагенту
Фільтр високої щільності
Підтримка температури + 8°С
Стеж за мною (Follow Me)
Автоперезапуск
Авто-розморожування
Самодіагностика
Трихвилинна функція захисту
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | AG DC |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1/1.2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 20х72.9х29.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.1 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 41.8х68.2х34.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 20 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |





